Mediterran

Betonové střešní tašky

Betonové tašky jsou hitem dnešní doby. Kdokoliv se chystá na stavbu nového domu či na výměnu střechy, ten se při procesu výběru nové střešní krytiny jistě setkal s betonovými střešními taškami. Někteří lidé dávají přednost lehkým střešním krytinám, jiní zase klasickým páleným střešním taškám. Málokdo však ví, že výhody obou těchto typů střešních tašek v sobě spojuje právě již zmíněná betonová taška. Pojďte se s námi seznámit s přednostmi, které betonové střešní tašky poskytují.

O betonových taškách podrobně

Pokud nemáte detailní informace o betonových střešních taškách, pak je určitě čas na to, se trošku zorientovat v dané problematice. Určitě byste rádi vybrali ideální střešní tašku, proto je třeba mít přehled a znát výhody i nedostatky všech typů střešní krytiny. V tomto článku bychom vám proto rádi přestavili výhody betonových střešních tašek vyráběných naší firmou. Pokud vás střešní tašky Terran zaujmou, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. 

Výhody střešní betonové tašky

Mezi hlavní výhody betonových tašek patří bez debat odolnost, tvarová stálost a kvalita povrchové úpravy. Dalším významným faktorem, který je důležitý pro majitele domů, je skvělá odolnost betonové tašky proti povětrnostním vlivům. K tomu připočítejte minimální nasákavost a pevnost betonové krytiny. Odolnost betonových tašek tak dosahuje u kvalitních výrobků až 80 let.

V případě těchto střešních tašek je třeba zmínit také velmi jednoduchý systém pokládky. Cenově jsou betonové střešní tašky srovnatelné s kvalitními plechovými krytinami a jsou zpravidla levnější než klasické tašky pálené.

I z ekologického hlediska jsou betonové střešní tašky lepší – při jejich výrobě dochází k minimální ekologické zátěži životního prostředí.

Další značnou výhodou betonových tašek je jejich nenáročná údržba díky jejich odolnosti. Tento fakt, společně s opravdu dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi, dělá z betonových střešních tašek časté vítěze v uživatelských testech.

Proč nakoupit střešní tašky u nás?

  • Máme super ceny v porovnání nejen s jinými typy střešních krytin, ale především i při srovnání cen s jednotlivými výrobci betonových střešních tašek.
  • Rychlé dodání – na svou střešní krytinu nebudete dlouho čekat. Máme dostatečné skladové zásoby a dobrou logistiku.
  • Kvalita a extrémní odolnost – můžeme se pochlubit vysokou kvalitou výrobků, na kterou dbáme v rámci technologických postupů výroby. Jsme směřováni certifikačními podmínkami i testy zkušebního oddělní naší firmy.
  • Naše produkty jsou oblíbené a dobře hodnocené samotnými zákazníky.
  • Využíváme moderní metody výroby, které zaručují odolnost, stálost a celkovou kvalitu našich betonových tašek.
  • Estetika – pozornost věnujeme samozřejmě i estetickému vzhledu betonové střešní tašky. To aby vaše střecha, resp. váš dům vypadal opravdu krásně!
  • Záruka 50 let na betonové tašky.
  • Vstřícnost k lidem je pro nás důležitá a proto máme vždy spokojené zákazníky. Děláme pro to maximum.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo vás zajímá ceník betonových střešních tašek, pak nás kdykoliv kontaktujte, rádi vám doporučíme ideální střešní tašky za velmi výhodné pořizovací ceny!

 

 
21
360121360

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem